Darmowa dostawa


Zrób zakupy na kwotę 150 PLN i otrzymaj dowolną przesyłkę gratis !!!!

Damowy zwrot 14 dni In post paczkomat Sprawdż!

Nasze opinie.

Clean-bi alergia pod kontrolą
5.0
Based on 7 reviews
powered by Google
Marta Pędzińska
Marta Pędzińska
15:16 15 May 19
Odkąd używam rzeczy z Acarix przestałam kichać i czuję się lepiej. Polecam.
Justyna M
Justyna M
12:52 15 May 19
Sprawdziałam kilka z produktów Acarix. Wystarczają na długo. Czuję różnicę w samopoczuciu. Alergia już mi tak nie dokucza.
Paweł Drazewski
Paweł Drazewski
20:02 14 Oct 17
Kupiłem sprawdziłem działa. Polecam!
SCOOT TEAM KIELCE VLOGI I ODCINKI
SCOOT TEAM KIELCE VLOGI I ODCINKI
17:23 25 Feb 17
Usługa wykonana fachowo i terminowo. Polecam firmę!
Adam Adam
Adam Adam
11:51 21 Aug 16
Szybko,sprawnie i skutecznie.Polecam.
Tatiana Kucio
Tatiana Kucio
09:42 03 May 16
Zleciłam pranie dywanów. Pan z firmy przyjechał bardzo miły i profesjonalny serwis. Po dwóch dniach dywany miałam z powrotem w domu... czyste i pachnące. Usługi wykonują z zabezpieczeniem antyalergicznym w cenie jak, zapewniał pracownik, a do tego dostałam profesjonalny preparat dla alergików z serii Acarix który muszę koniecznie sprawdzić.Solidnie, profesjonalnie i w naprawdę rozsądnej cenie. Polecam!!!czytaj więcej
Barbara Ferschke
Barbara Ferschke
21:15 27 Apr 16
Z niedowierzaniem zakupiłam Acarix. Mój synek obudził się bez kataru nie ma problemu z zatkanym nosem, śpi spokojnie. Ten środek... naprawdę działa. Muszę sprawdzić pozostałe produkty z tej serii.Polecam!!!czytaj więcej
Następne Opinie

Najnowsze opinie

Preparaty na roztocza Acarix

Hipoalergiczne preparaty na roztocza Acarix, nie zawierają substancji lotnych, fosforanów, barwników, substancji zapachowych, pestycydów, środków biobójczych. Ich receptury bazują na związkach występujących w przyrodzie, więc każdy spray na alergie przeciw roztoczom kurzu jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika.

 

Wszystkie produkty są pochodzenia naturalnego, zatem szczególnie zalecamy je osobom uczulonym na środki chemiczne, alergikom, astmatykom, osobą z problemami skórnymi jak atopowe zapalenie skóry czy pokrzywka. Można używać ich do czyszczenia gładkich powierzchni, np. podłóg, jak również do prania ubrań. Każdy środek jest przeznaczony do konkretnego zastosowania.

 

Produkty na roztocza z naszej serii można bezpiecznie stosować w otoczeniu małych dzieci i niemowląt. Preparaty nie plamą opryskanych powierzchni. Nie wydzielają uciążliwego zapachu podczas aplikacji, nie podrażniają przy stosowaniu.

Wszystkie preparaty na roztocza kurzu domowego z serii Acarix charakteryzują sie tym że:

Regularnie stosowane  mogą znacznie poprawić komfort życia osób dotkniętych alergią. Są skutecznym sposobem na zapobieganie rozwojowi astmy, szczególnie u małych dzieci i niemowląt.

 

W znaczący sposób wpływają na poprawę odporności organizmu poprzez brak ekspozycji na alergeny kałowe roztoczu w szczególności w trakcie snu.

 

Wszystkie środki, płyny i spraye na roztocza kurzu działają do sześciu miesięcy po zastosowaniu. W zaostrzonych objawach uczuleniowych producent zaleca stosowanie produktu co 2 – 3 miesiące.

 

Efektywnie zwalczają przyczynę alergii poprzez denaturacje, zmianę właściwości biologicznych białek uczulających zwanych antygenami.

 

Redukują stężenie alergenów w otoczeniu o 95%. Przekłada się to na znaczna redukcję objawów alergicznych u osób uczulonych już po pierwszym dniu od zastosowania. Wysoka skuteczność to podstawowa zaleta naszych preparatów.

 

Działają na cztery rodzaje alergenów roztocza kurzu (Der p1 and Der f1),sierść i ślina kota (Fel d1) i sierść psa (Can f1).

 

Wszystkie produkty zostały klinicznie przebadane w IBT Reference Laboratory Lenaxa Kanzas City w USA i w Auckland University School of Medicine, New Zealand. Skuteczność została laboratoryjnie potwierdzona.

 

Wykazuje pozytywne działanie w reakcji alergicznej na sierść, ślinę , naskórek kota i psa.

 

Produkty na roztocza Acarix zostały sprawdzone wśród osób dotkniętych uczuleniem na komponenty białkowe roztoczy kurzu domowego. Działanie zostało potwierdzone przez osoby dotknięte astmą, uczuleniem na roztocza i atopowym zapaleniem skóry. Skuteczne w przypadkach zatkanego nosa lub uciążliwego kataru występującego po przebudzeniu. Wspomagają leczenie atopowego zapalenia skóry i astmy.

 

Produkty nie zawierają benzoesanu benzylu, kwasu taninowego, akarycydu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4