Warunki płatności i dostaw

 

 

§1 Warunki dostawy

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się transportem własnym, przesyłką kurierską lub odbiorem osobistym przez klienta. Koszty dostawy wynoszą:
  Sposób dostawy
  Cena Brutto ulega zmianie w zależności od ilości produktów i wyboru firmy wysyłkowej:

  1. DPD kurier: 14,99 zł brutto.
  2. In Post Mini Paczka 7,69 brutto.
  3. In Post Paczkomat 11,20 brutto.
  4. Poczta Polska List Polecony priorytet 12,00 brutto.
  5. DPD kurier pobranie 19,99 brutto
  6. In Post kurier 13,50 brutto.

  Przesyłki serwis acarix.pl nadaje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia składane między sobotą a niedzielą , są realizowane w poniedziałek

 3. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia i jest uzależniony od terminów realizowania przesyłek przez wybranego operatora.
 4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu wwwacarix.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar, wydruku potwierdzenia, specyfikacji zamówienia, paragonu,rachunku lub faktury VAT.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących przedsiębiorcom, którzy prowadzą sprzedaż wyłącznie wysyłkową a zapłata w całości jest przekazywana na konto bankowe sprzedawcy, firma Clean-bi Bilski Jacek zastrzega prawo do nie wystawiania paragonów klientom detalicznym. Dowód sprzedaży i zapłaty figuruje na koncie kupującego i sprzedawcy oraz w systemie Deutsche Bank, Allegro oraz Blue Media i jest dostępny do wglądu Urzędom Kontroli Skarbowej. Na żądanie Clean-bi wystawia rachunki i paragony firmom.

 

 

§2 Warunki i metody płatności

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.
 2. Klient ma możliwość zapłaty za zamówienie:
  1. przelewem na numer konta bankowego Deutsche Bank 36 1910 1048 2304 4054 7144 0001 na Clean-bi Bilski Jacek
  2. płatnością w systemie Blue Media S.A
  3. zapłatą kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro)
  4. Za pobraniem kurierowi C.O.D. ( dopłata 5 zł)
  5. Gotówką-odbiór osobisty.
 3. W przypadku konieczności zwrotu środków zapłaconych przez klienta za pomocą karty płatniczej, sprzedający dokona zwrotu środków na rachunek przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 4. W przypadku płatności kartą płatniczą realizacja zamówienia następuje w momencie pozytywnej autoryzacji płatności przez system płatniczy banku.
 5. Podmiotem świadczącym usługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

0