Warunki płatności i dostaw

 

 

§1 Warunki dostawy

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się transportem własnym, przesyłką kurierską lub odbiorem osobistym przez klienta. Koszty dostawy wynoszą:
  Sposób dostawy
 3. Cena Brutto nie ulega zmianie w zależności od ilości produktów:
  1. DPD kurier: 10,99 zł brutto.
  2. In Post Kurier 14,00 brutto.
  3. In Post Paczkomat 8,49 brutto.
  4. Paczka priorytet Poczta Polska 14,00 brutto.
  5. DPD kurier pobranie 19,99 brutto
  6. Paczka w Ruchu 0,00 brutto.

  Przesyłki, serwis acarix.pl nadaje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia składane między sobotą a niedzielą , są realizowane w poniedziałek

 4. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia i jest uzależniony od terminów realizowania przesyłek przez wybranego operatora.
 5. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu wwwacarix.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar, wydruku potwierdzenia, specyfikacji zamówienia, paragonu,rachunku lub faktury VAT.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących przedsiębiorcom, którzy prowadzą sprzedaż wyłącznie wysyłkową a zapłata w całości jest przekazywana na konto bankowe sprzedawcy, firma Clean-bi Bilski Jacek zastrzega prawo do nie wystawiania paragonów klientom detalicznym. Dowód sprzedaży i zapłaty figuruje na koncie kupującego i sprzedawcy oraz w systemie Deutsche Bank, Allegro oraz Blue Media i jest dostępny do wglądu Urzędom Kontroli Skarbowej. Na żądanie Clean-bi wystawia rachunki i paragony firmom.

 

 

§2 Warunki i metody płatności

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT (z wyróżnieniem wysokości stawki), cła oraz wszelkie inne składniki.
 2. Klient ma możliwość zapłaty za zamówienie:
  1. Przelewem na numer konta bankowego Deutsche Bank 36 1910 1048 2304 4054 7144 0001 na Clean-bi Bilski Jacek
  2. Płatnością w systemie Blue Media S.A
  3. Zapłatą kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro)
  4. Za pobraniem kurierowi C.O.D. ( dopłata 5 zł)
  5. Płatnością elektroniczną PayU
  6. Gotówką-odbiór osobisty.
 3. W przypadku konieczności zwrotu środków zapłaconych przez klienta za pomocą karty płatniczej, sprzedający dokona zwrotu środków na rachunek przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 4. W przypadku płatności kartą płatniczą realizacja zamówienia następuje w momencie pozytywnej autoryzacji płatności przez system płatniczy banku.
 5. Podmiotem świadczącym usługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

Powrót