Koszty dostawy

§1 Warunki dostawy

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się transportem własnym, przesyłką kurierską lub odbiorem osobistym przez klienta. Koszty dostawy wynoszą:
  Sposób dostawy
 3. Cena Brutto nie ulega zmianie w zależności od ilości produktów:
  1. DPD kurier: 10,99 zł brutto.
  2. In Post Kurier 14,00 brutto.
  3. In Post Paczkomat 8,49 brutto.
  4. Paczka priorytet Poczta Polska 14,00 brutto.
  5. DPD kurier pobranie 19,99 brutto
  6. Orlen Paczka 5,99 brutto.

  Przesyłki, serwis acarix.pl nadaje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia składane między sobotą a niedzielą , są realizowane w poniedziałek

 4. Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia i jest uzależniony od terminów realizowania przesyłek przez wybranego operatora.
 5. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.acarix.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar, wydruku potwierdzenia, specyfikacji zamówienia, paragonu, rachunku lub faktury VAT.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących przedsiębiorcom, którzy prowadzą sprzedaż wyłącznie wysyłkową a zapłata w całości jest przekazywana na konto bankowe sprzedawcy, firma Clean-bi Bilski Jacek zastrzega prawo do nie wystawiania paragonów klientom detalicznym. Dowód sprzedaży i zapłaty figuruje na koncie kupującego i sprzedawcy oraz w systemie Deutsche Bank, Allegro oraz Blue Media i jest dostępny do wglądu Urzędom Kontroli Skarbowej. Na żądanie Clean-bi wystawia rachunki i paragony firmom.

 

Powrót