Zwroty

§7  Zwroty

 1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny. To proste : wystarczy przesłać  drogą mailową oświadczenie o odstąpieniu (bez podania przyczyny) z deklarowaną formą zwrotu: Paczka w Ruchu, In Post Paczkomat, w terminie 14 dni  na adres biuro@clean-bi.pl podany w niniejszym Regulaminie.
 2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uznana za niezawartą.
 4.  Towar zakupiony należy spakować i oczekiwać na przesłanie drogą mailową etykiety zwrotnej. Po otrzymaniu etykiety zwrotnej przekazać przesyłkę do wybranego punktu. Zwrot powinien nastąpić, nie później niż w terminie 14 dni. Zwracany towar nie może być użytkowany, rozpakowany a jego wartość nie może być pomniejszona,
 5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w  transporcie.
 6. Koszt opakowania ponosi Klient,  koszt odesłania towaru ponosi Sprzedawca.
 7. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych.
 8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane indywidualnie. Podstawą takiej reklamacji będzie protokół reklamacyjny z doręczycielem przesyłki.

  §1 Warunki dostawy

  1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej lub odbiorem osobistym przez klienta. Koszty dostawy wynoszą:
  3. Cena Brutto nie ulega zmianie w zależności od ilości produktów:
   1. DPD kurier: 10,99 zł brutto.
   2. In Post Kurier 14,00 brutto.
   3. In Post Paczkomat 9,99 brutto.
   4. Paczka priorytet Poczta Polska 14,00 brutto.
   5. DPD kurier pobranie 15,99 brutto
   6. Paczka w Ruchu 0,00 brutto.

   Przesyłki, serwis acarix.pl nadaje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia składane do godziny 14.00 są realizowane tego samego dnia. Zamówienia składane między sobotą a niedzielą , są realizowane w poniedziałek

  4. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia złożenia przez Klienta zamówienia i jest uzależniony od terminów realizowania przesyłek przez wybranego operatora.
  5. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.acarix.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Powrót